Pareizi un regulāri rūpējoties par savu koka grīdu, tā kalpos vairākus gadu desmitus

Posted in Blogs by on March 8th 2019

Koks ir dabisks materiāls, kas ilgi spēj saglabāt savas dabiskās īpašības un pielāgotie videi. Pareizi un regulāri rūpējoties par savu koka grīdu, tā kalpos vairākus gadu desmitus. Ne velti, ieejot 100 gadus vecās mājās ar koka grīdām, mēs redzam, ka tās vēl joprojām ir teicamā stāvoklī.
Protams, ik pa laikam koka grīdas virsmu nāksies atjaunot, jo staigājot pa to vai, piemēram, pārvietojot kādus priekšmetus, tā tiek nolietota, un rodas nodilums, skrambas švīkas. Tas, cik bieži to nāksies darīt, būt atkarīgs no grīdas noslogojuma, uzklātā aizsargmateriāla, koka sugas – cietas sugas koks vai mīkstas sugas koks.

Koka grīdām ir laba ietekme uz veselību, jo pateicoties blīvajai virsmai, tajās neuzglabājās nosēdumi un putekļi, tādēļ cilvēki ar alerģijām dod priekšroku tieši koka grīdām.

Ikdienā koka grīdu būs viegli kopt, pietiks to noslaucīt ar birsti vai mitru lupatu, lai tiktu vaļā no putekļiem.

Koka grīdas ieklāšana, būs labs ieguldījums jūsu īpašumā, jo estētiski tā labi iekļaujas jeb kurā interjerā, piešķir telpai īpašu nozīmi un vērtību. Ne velti koks ir viens no vissenāk izmantotajiem grīdas materiālie, jo tas nekad neiziet no modes.